KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15773274
nr 1577 3274
Nicolai Coster, Signerad, Jägare. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:11:40
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr